Vrabotuvanje.com - Асистент во продажба (Show room) - Скопје - ИНТЕРФУД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент во продажба (Show room)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИНТЕРФУД ДООЕЛ


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:

АСИСТЕНТ ВO ПРОДАЖБА (Show ROOM)

Потребни квалификации и знаења:

 • Минимум средно образование,
 • Комуникативност, љубезност и непосредност,
 • Презентирање на производите и нивна продажба,
 • Одговорност и организираност во работата,
 • Работа на компјутер,
 • Водење на документација,
 • Спремност за долгорочна соработка.

Како предност ќе се смета:

 • Работно искуство во продажба,
 • Познавање на странски јазик.

Ние Ви нудиме:

 • Квалитетна обука,
 • Добри услови за работа,
 •  Брза можност за напредување.

Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде