Vrabotuvanje.com - Продажен асистент - Струга - Струга - СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен асистент - Струга

Струга

Рок за пријавување:

 • СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ


 

Проверете зошто НИЕ СМЕ ЕКИПА!

Спорт Висион  има потреба од професионални, комуникативни и креативни
луѓе кои сакаат да бидат дел од нашата Екипа. 

Со цел континуиран развој и унапредување на компанијата, објавуваме оглас за вработување на 

ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ - Струга

Доколку сте:
 • Енергични
 • Комуникативни
 • Лојални
 • Амбициозни
 • Љубопитни
 
Услови:
 • ССС/ВСС
 • Со или без работно искуство
 • Англиски јазик – мин. А1 ниво
 • Познавање на MS Office пакет
 
Нудиме:
 • Конкурентна плата + бонуси
 • Тимска работа
 • Професионален развој и напредок
 • Бенефиции при купување
 
Работни задачи:
 • Услуга на потрошувачи во продажен салон
 • Прием и изложување на роба според стандардите на компанијата
 • Организација и средување на магацински простор
 • Одржување на хигиена во малопродажен објект

Ги покануваме да аплицираат сите кандидати кои имаат интерес за позицијата и се препознаваат
во бараниот профил. Апликацијата, со Вашето CV и Мотивационо Писмо, испратете ја преку полето Брза Апликација до 17.10.2021 година со назнака “СТРУГА”.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде