Vrabotuvanje.com - Продажба на накит - Скопје - Ел Дорадо 05 ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажба на накит

Скопје

Рок за пријавување:

 • Ел Дорадо 05 ДОО
 • Адреса: Партизански Одреди 80/2 лок.16, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.zia.mk

Отворени се позиции за продажба на накит на две локации: East Gate и Capitol Mall


ПРОДАЖБА НА НАКИТ
 

Отворени позиции за:

 • Полно работно време (40 часа неделно), во две смени
 • Скратено работно време (24 часа неделно) во две смени
 • Прва смена од 09.45 до 16.00 часот (6 часа дневно)
 • Втора смена од 15.45 до 22 часот (6 часа дневно)

 

Викенди:

 • Прва смена од 09.45 до 17.00 часот, (7 часа дневно)
 • Втора смена од 15.00 до 22 часот (7 часа дневно)
 • Еден слободен ден во Неделата по договор
 • Платен одмор - 20 работни денови по договор 

Се бараат работници за подолг временски период кои сакаат да напредуваат и се гледаат себеси во работата со трговија.

Почетна плата 18.000 денари, празници и неработни денови се доплаќаат плус

Предност е работно искуство во трговија и основно познавање на Англиски јазик.

 

За дополнителни информации, контакт телефон: 078237367 (Елена) и vrabotuvame@zia.mk
Или испратете ни свое CV преку полето Брза Апликација.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде