Vrabotuvanje.com - Продажен персонал М1 киоск - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал М1 киоск

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 

Продажен персонал за

М1 киоск East Gate,
М1 киоск (кај Холидеј ИН),
М1 киоск ГТЦ

 

Бараме колеги (М) за најлуксузниот тобако објект во Скопје, локација ( East Gate Mall) 

 • Работното време е организирано во 2 смени
 • Работно време на објектот  09.00-22.00часот
 • Mожност за развој во рамки на компанијата.

Бараме колеги (М/Ж) за  тобако објект лоциран во срцето на градот во Скопје, локација ГТЦ Градски Трговски Центар 

 • Работното време е организирано во 2 смени
 • Работно време на објектот  07.00-23.00часот
 • Објектот не работи во недела.
 • Mожност за развој во рамки на компанијата во раководител на објект, супервизор, бренд менаџер.

Бараме колеги (М) за  тобако објект лоциран во срцето на градот во Скопје, локација Кеј13Ноември до Хотел Холидеј инн

 • Работното време е организирано во 3 смени 24часа
 • Смени 06,30-14,30/ 14,30-22,30/ 22,30-6,30
 • Можност за смени 12+12 со повеќе слободни денови
 • Плата солидна + бонуси од продажба

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Искуство во работа во трговскиот сектор и малопродажба
 • Искуство во продажба на алкохол и алкохолни пијалоци се смета за предност
 • Минимум образование ССС
 • Познавање на англиски јазик

профил на кандидатот:

 • Услужно ориентиран
 • Самостоен во извршувањето на работните задачи
 • Вреден, чесен, стабилен и одговорен
 • Спремен за работа на подолг временски период
 • Педантен и уреден
   

Доколку ги исполнувате условите за работното место, и сметате дека сте прилагодливи, сакате предизвици, и имате позитивен и професионален пристап кон работата, Ве повикуваме да ја испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација со назнака “Продажен персонал” . Огласот е отворен 14 дена од датумот на објавување.

Контакт телефон од понеделник до петок до 16 часот 070 220 882.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде