Vrabotuvanje.com - Агенти за продажба и маркетинг- Тетово - Тетово - Lycamobile
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агенти за продажба и маркетинг- Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

 • Lycamobile

 
Како резултат на проширување на нашите деловни операции, во потрага сме по нови членови на тимот за Продажба на позицијата:
 
АГЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА И МАРКЕТИНГ-  ТЕТОВО
 
 
 
Главни одговорности:
 • Промоција и продажба на сите продукти на Компанијата;
 • Директна комуникација со Клиентите и понуда на услугите на Компанијата;
 • Планирање, организација и изведување на промоциони и маркетинг настани;
 • Делење на промоциони и маркетинг материјали со цел соодветно информирање на Клиентите за продуктите и тековните понуди на Компанијата;
 • Теренска работа на штанд во различни градови во државата според потребите на работниот процес.
 
Квалификации: 
 • Одлични комуникациски, презентациски и преговарачки вештини;
 • Организациски и аналитички способности;
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати;
 • Ориентираност кон клиенти и градење однос со потрошувачи;
 • Одговорна, мотивирана и стабилна личност;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Флексибилност за работа на терен;
 • Возачка дозвола Б категорија.
 
Што нудиме:
 • Работа во динамична и пријатна канцелариска работна атмосфера полна со интересни предизвици, во сектор телекомуникации и интернационална компанија
 • Конкурентна плата и останати бенефиции
 • Работно време од понеделник до петок, од 09:00 до 17:00 часот
 • Почеток со работа – веднаш или по договор
 
Доколку се гледате себеси во наведениот профил на кандидат Ве охрабруваме да ја испратите вашата кратка биографија на следната е-маил адреса: Hr@lycamobile.mk, задолжително со назнака „За агент за продажба и маркетинг (Тетово)”
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде