Vrabotuvanje.com - Продажни референти - East Gate - Скопје - ОФИС ПЛУС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажни референти - East Gate

Скопје

Рок за пријавување:

 • ОФИС ПЛУС ДООЕЛ

Поради отворањето на нови продажни салони во просториите на новиот ексклузивен трговски центар EAST GATE и трговскиот центар на VERO JUMBO нашата компанија има потреба од вработување на
 
Продажни референти - East Gate
 
 
Потребни квалификации:
 • ССС/ ВСС
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
 • Познавање на англиски  јазик 
 • Одлично познавање на работа со компјутери
Одговорности и задачи:
 • Планирање и организирање на продажни активности
 • Следење на продажбата и преземање на активности за унапредување на продажбата
 • Проверка на декларации и редење на производи
 • Изработка на потребна документација
 • Одржување на хигиена во продажното место
Вештини и способности:
 • Одлични комуникациски, презентациски и преговарачки вештини
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Ориентираност кон клиенти и градење однос со потрошувачи
 • Одговорна, мотивирана и стабилна личност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
Ние нудиме:
 • Работно време Понеделник – Недела 10.00 – 22.00 поделено во смени 
 • По секои 40 часа  два дена се слободни.
 
Вашата Професионална Биографија (CV) можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.
 
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата и поседувате добри комуникациски способности, Ве повикуваме да се приклучите на нашиот тим.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде