Vrabotuvanje.com - Презентерки - East Gate Mall - Скопје - АНИМА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Презентерки - East Gate Mall

Скопје

Рок за пријавување:

  • АНИМА ДООЕЛ
  • Адреса: 1520 бр. 6, Индустриска зона Пинтија, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.anima.com.mk


Анима ДООЕЛ Скопје се занимава со повеќе бизниси и нуди разновидни производи и услуги, кои меѓусебно не се поврзани, но токму таа разноликост ја прави фирмата успешна и препознатлива.

Како македонски лидер во продажбата на фотелји за масажа, фирмата отвора нов пункт за продажба на ексклузивни фотелји за масажа во EastGate Mall и има потреба од персонал на следната работна позиција:

ПРЕЗЕНТЕРКИ НА ФОТЕЛЈИ ЗА МАСАЖА
(3 лица)

Опис на работна позиција: Презентација на фотелјите за масажа ANIMA

Потребни квалификации:

  • Средна стручна подготовка;

Ние нудиме:

  • Загарантирана плата од минимум 20.000 денари месечно
  • Работно време 6 часа, во смени од 10-16 и 16-22 h
  • Просечно месечно се работат 20 денови (120 часови месечно)

Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата кратка биографија (CV) преку полето ​"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде