Vrabotuvanje.com - Раководители на маркет, Продавачи - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководители на маркет, Продавачи

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде