Vrabotuvanje.com - Referent për shitje - Kërçovë - Кичево - НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Referent për shitje - Kërçovë

Кичево

Рок за пријавување:

 • НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје

BËHU PJESË E EKIPIT TONË

POZICIONI:REFERENT PËR SHITJE

 

Lokacioni: Kërçovë 
 

Kandidati ideal është:

 • I sinçertë, i buzëqeshur, shërbyes, qëndrim pozitiv punë ekipore
 • Shumë mirë e njeh tehnikën, në vazhdimësi mëson gjëra të reja gjithashtu përcjell trendet e reja industriale
 • Shumë mirë zbulon kërkesat e konsumatorit dhe të shetë diçka me "vlerë"
 • Kontribon për përvojën e blerjes të papërsëritshme
 • Zgjidhë problemin e klientëve dhe dinë të përshtatet me çfardo llojë blerësi
 • Dëshiron të përcjellë dituri ndaj kolegëve te vetë dhe së bashku përpiqen për sukseset e rradhës.
 • Ka njohuri në gjuhën angleze dhe MS Office


  Firma jonë ofronë
 • Punë ekipore, respektë, kulturë, hapsirë
 • Trajnime të produkteve nga prodhuesit më me renome nga tehnikat e ndryshme industriale
 • Trajnime për zhvillimin e shkathtësive të tehnikave të shitjes
 • Mentorë dhe kolegë që dëshirojnë t'ju ndihmojnë që shumë shpejtë të përshtateni me ambientin e punës
 • Aktivitete dhe Tim bilding
 • Paga dhe bonuse, që m'varen nga suksesi i shitjes
 • Pako të beneficioneve
 • Insentiv programe dhe dhuratë në kvartall për më të mirët
 • Punë në ndrime -  40 orë në javë
   

Nëse dëshironi që të inkuadroheni në ekipën apo kompaninë tonë dhe të bëheni pjesë e familjes së madhe regjionale, ku mundeni që ti realizoni synimet dhe potencialin tuaj, ju ftojmë që të na bashkangjiteni!

Nëse i plotsoni kriteriumet tona, mos hezitoni që të aplikoni!

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде