Vrabotuvanje.com - Школа за дилери во казино Фламинго Скопје - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Школа за дилери во казино Фламинго Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

Казино Фламинго има слот машини од најпопуларните светски брендови. Глобалниот лидер Новоматик нуди најново и најдобро од електронските игри на среќа. Освен НОВОМАТИК слот машините, казино Фламинго има и голем избор на светски познати брендови како ИГТ, ЕГТ, Аристократ, Спиело, Аматик, Атроник и многу други...

Казино Фламинго Скопје Ви нуди луксузен амбиент и пријатна атмосфера на највисоко ниво. Казиното располага со: 4 маси Блек Џек, 1 Ултимејт Тексас Покер и 6 Американски рулета.

Нашата филозофија на работење укажува на високо квалитетно и пријателско опкружување. Оваа филозофија ја потенцира важноста која ја придаваме на нашите вработени.

Очекувајте предизвик. Ние ве вработуваме поради вашите вештини и сакаме истите најдобро да ги искористите.

Очекувајте одговорност.Ние сите сме одговорни за извршувањето на нашите работни задачи.

Сметаме дека секој вработен игра улога за успехот на нашата фирма и со задоволство ве очекуваме!

Ние сме стабилна компанија која на вработените им нуди редовни примања.

Ние сме единствени. Само еден е ФЛАМИНГО!

Казино Фламинго Скопје организира ШКОЛА ЗА ДИЛЕРИ. За време на школата за дилери ќе ги се изучуваат следниве казино игри во живо: Американски рулет, Блек Џек, Ултимејт Тексас Покер.

Школата за дилери ќе трае околу 3 месеци.

Вашата интеракцијата со  гостинот дава дополнителна возбуда во целиот процес на жива игра. 

Апликациите за работа да се достават заклучно со 30.09.2022 година преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде