Vrabotuvanje.com - Раководител на маркет - Скопје - Скопје - ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на маркет - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде