Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - ПНЕУМАТИК
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПНЕУМАТИК

 

“Пнеуматик” - ИЛИНДЕН има потреба од вработување на

КОМЕРЦИЈАЛИСТ
Локација: Пнеуматик, Аеродром

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Возачка дозвола Б
 • Искуство во продажба
 • Основни компјутерски способности
 • Одлични комуникациски и преговарачки способности
 • Сериозност и професионалност во извршување на обврските

Нудиме:

 • Редовно вработување со сите придонеси
 • Редовна месечна плата и солидни примања
 • Исплата на К-15
 • Годишни бонуси и зголемување на плата по заслуга
 • Работно време во една смена 08:00-16:00h


 

 

 

 

 

Информации за компанијата – www.pneumatik.mk

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените квалификации потребно е да пратат биографија преку Брзата Апликација или да се јават на 02/3245-680 (понеделник - петок, 10:00-15:00h).

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде