Vrabotuvanje.com - Продажен асистент во оптика - Скопје - Оптика Окулиста
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен асистент во оптика

Скопје

Рок за пријавување:

  • Оптика Окулиста
  • Адреса: Ул. Св. Кирил и Методиј бр.13, Скопје


 


Оптика ОКУЛИСТА во RAMSTORE MALL Скопје, бара

ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ ВО ОПТИКА

 

Профил на кандидатот:

  • Амбициозна и високо одговорна личност,
  • Желба за добра финансиска надградба
  • Добра комуникација со купувачите
  • Познавање на англиски јазик 
  • Предност ќе имаат оптичари и оптометристи
  • Предност ќе имаат кандидатите со стекната диплома за оптичар или оптометрист.

Работно време: 

  • Шест работни дена во неделата, со сменско работење според правилата на Shoping Mall. 

Нашата оптика Ви нуди пријатна работна околина, можност за натамошно усовршување и тим од соработници кои ќе Ве подржуват во секој чекор.

Ако сте подготвени за нови предизвици и сакате да бидете дел од нашиот стручен тим, сега е вистинско време да се пријавите.
Испратете ја Вашата биографија со фотографија преку Брзата Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде