Vrabotuvanje.com - Дистрибутер со Б - категорија - Скопје - Драква
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер со Б - категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • Драква

 

Драква е приватна компанија која 30 години успешно опстојува на Македонскиот пазар. Компанијата се занимава со дистрибуција на репроматеријали и опрема за пекарство и слаткарство. За таа цел има потреба од проширување на тимот со:

Дистрибутер со Б - категорија

 

Опис на работата:

  • Дистрибуција на репроматеријали за пекарство и слаткарство


Потребни квалификации:

  • Возачка дозвола Б категорија(активно управување мин.1година)
  • Работно искуство во соодветната област ќе се смета за предност

Потребна документација:

  • Копија од диплома за завршено образование
  • Препорака од претходно работно искуство (ке се смета како предност)


Работни услови:

 

  • Дополнителни бонуси  за остварен промет
  • Работно време од 7-15ч


Вашите апликации заедно со вашето CV (со слика) може да ги поднесете електронски преку полето Аплицирај.   

Апликациите без погоренаведените документи нема да бидат разгледани.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде