Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје East Gate - East Gate, Скопје - CMS-VEL COMPANY 2015
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Скопје East Gate

East Gate, Скопје

Рок за пријавување:

  • CMS-VEL COMPANY 2015

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде