Vrabotuvanje.com - Комерцијален референт за продажба - Битола - ГОР ИНГ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијален референт за продажба

Битола

Рок за пријавување:

  • ГОР ИНГ
  • Адреса: Никола Тесла 109, 7000 Битола

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде