Vrabotuvanje.com - Персонал во TO GO кафетериите во Скопје - Скопје - ТИНЕКС-МТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал во TO GO кафетериите во Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТИНЕКС-МТ ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде