Vrabotuvanje.com - Касиер/ка - Скопје - Истанбул Симит Кафе
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Истанбул Симит Кафе

Дали сакате да работите како

касиер/ка

Локација: Ramstore Mall и East Gate Mall

ИСТАНБУЛ СИМИТ КАФЕ има потреба од кандидати кои ги поседуваат следните работни услови:

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА касиер/ка:

 • Завршено средно образование
 • Работно искуство како касиер или слично
 • ​Познавање на компјутери

личен профил:

 • Сериозен и одговорен кон задачите
 • Комуникативен и лојален
 • Превзема иницијатива и е посветен
 • ​Работа во тим

што нудиме:

 • Плата од 20.000 МКД.
 • Можност за унапредување на работна позиција 
 • Пријатна работа атмосфера


Пријавете се преку полето Брза Апликација 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде