Vrabotuvanje.com - Месар - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Вработување ком, за потребите на својот клиент имаат потреба од следната работна позиција

Месар

 

Основни задачи и одговорности:
  • Врши сортирање на месо и риба по налог и контрола на Шефот на кујна
  • Се грижи за правилно складирање на месото и рибата
  • Одговорен за квалитетот на месото и рибата кои ги сортира
  • Одговорен за исправноста и точноста на примените и издадени нарачки
  • Се грижи за одржување на хигиената во кујната и за личната хигиена

 

Сите зинересирани кандидати своите биографии може да ги испратат преку полето Аплицирај

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде