Vrabotuvanje.com - Фитнес инструкторка - Скопје - Парк хотел и спа
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фитнес инструкторка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Парк хотел и спа

 

Сместен во Градскиот Парк На Скопје, Parkland Hospitality Group – Park Hotel & Spa обезбедува услуги по највисоки стандарди. Нашиот хотел  е олицетворение на хармонија помеѓу елегантни форми и бои, софистициран стил, со што преставува место што го  прави прв избор за патниците

Доколку сте тимски играч, иницијативни, ориентирани кон резултати, аплицирајте за работа во Parkland Hospitality Group на следната работна позиција:

ФИТНЕС ИНСТРУКТОРКА

Работни задачи и обврски:

  • Се грижи за правилно користење на опремата и машините за вежбање од страна на членовите на Фитнес центарот.
  • Врши секојдневна контрола на исправноста на машините и опремата за вежбање.
  • Одговорен е за вклучување и исклучување на машините и проветрување на просториите.
  • Ги познава карактеристиките и деталите на дневните, месечни и годишни пакети на услуги.

Потребни способности и компетенции:

  • Средно образование
  • Работно искуство  една година на иста или слична работна позиција
  • Познавање на Албански јазик ќе се смета за предност

Заинтересираните кандидати може да се пријават на огласот преку копчето Аплицирај, за повеќе информации јавете се на 071388969.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа за убавина и Спорт изнесува 20.474 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде